This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32311
€600.00

Apartament me qera prane Shkolles se Kuqe!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 392
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartamement 3+1 prane Shkolles se Kuqe, Rr. Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 150m2 te organizuara ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate xhami. Ka orientim nga Jugu. Eshte i mobiluar, dritaret me grila. Ambientet te pajisura me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME100119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€325.00
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top