This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32312
€35,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Durres!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 252
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orientim nga Lindja. Ka siperfaqe 72m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur me hapesira funksionale. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie dhe i rivleresuar. Cmim i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN150119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
€65,000.00
Go to top