This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32315
€400.00

Institutin te Higjenes, jepet me qira apartament 1+1.

Postuar Jan 16, 2019 | Vizita: 117
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Institutin te Higjenes, jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, nje dhome gjume dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone shume te mire per banim, me te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Siperfaqe 68 m2, totalisht i mobiluar.

Cmimi: 400 euro / muaj

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontatkoni ne nr. 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€220.00
€130.00
€350.00
Go to top