This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32316
€79,500.00

Apartament 4+1 në shitje në rrugën “Nazmi Kryeziu”

Postuar Jan 16, 2019 | Vizita: 163
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 4+1 me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në katin e 7 të banimit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Nazmi Kryeziu”.
Ka një sistem elektrik shumë cilësor si dhe sistem kaldaje.
Dritaret janë dopioxham plastike.
Ofron mundësinë për të zgjedhur pllakat, dyert dhe hidrosanitaret.

🏷ÇMIMI: 79’500 €
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€138,820.00
€47,300.00
Tirane
Postuar Jan 30, 2019 tek Apartamente ne shitje
€104,260.00
€135,960.00
Go to top