This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32317
€2,000.00

Dyqan Per Qira Te Muhamet Gjollesha

Postuar Jan 16, 2019 | Vizita: 92
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet dyqan me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Dyqani ndodhet buze rruges kryesore perballe me inxhinierine e ndertimit. Ambjenti eshte 72m2 dhe ka fasade 8m, brenda eshte open space dhe ka dy tualete. Ne cmim jane perfshire edhe taksat.

Cmimi: 2.000 euro / muaj (perfshire taksat )

Per me shume informacion, kontaktoni ne nr. 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Dyqan me qera
€280.00
Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
€240.00
Go to top