This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32318
€42,000.00

Apartament 2+1 për shitje tek Sahati

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 150
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo të kompletuar
Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.
Apartamenti ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

🏷Çmimi: 42’000 €
——————————–—————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€58,500.00
Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€100,080.00
€83,000.00
Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Go to top