This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32319
€600.00

Dyqan me qira tek ish-5 Heronjtë

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 136
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë.
Dyqani është lehtësisht i dallueshëm në rrugën kryesore.
Është i shtruar me pllakë dhe i rrethuar me vetratë xhami. Dyqani ka 2 dalje.

🏷ÇMIMI: 75’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
€240.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€120.00
Go to top