This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32320
€1,440.00

Ambient biznesi me qira tek Sahati

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek Sahati.
Ambienti ndodhet në katin e parë, pranë rrugës kryesore.
Ka një vetratë të madhe xhami, që bën të mundur çasjen e ambientit nga rruga kryesore.
Së bashku me ambientin e biznesit vihet në dispozicion dhe një vend parkimi.

🏷ÇMIMI: 180’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
€240.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€120.00
Go to top