This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32321
€450.00

Jepet me qira apartament tek Komuna Parisit

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 79
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek "Komuna e Parisit" jepet me qira apartament 2+1. Mobilim modern dhe me cdo gje qe nevojitet per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me krevat dopjo, dhome femijesh me tre krevate, tualet. Prane saj gjendet cdo fasilitet: stacione urbani, shkolla, farmaci, supermarket, dyqane, bar, restorant.
Cmimi: 450 euro i diskutueshem.
Per me shume info kontaktoni: 0672036366 ; 0672055541

Inovest


Email

Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€180.00
€1,300.00
€250.00
Go to top