This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32322
€800.00

Jepet me qira Lounge Bar rruga Kavajes

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 81
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira lokali tek rruga Kavajes. Siperfaqje e brendshme 60m2. Ambjent verande i hapur me karrige 30m2. Ambjent me tende ku lejohet pirja e duhanit 70m2. Lokali eshte funksional ,me klientele te ngritur, ne nje zone ku ka levizshmeri te larte. Arredimi bashkekohor, stil i vecant dhe shume terheqes per klientet. Cmimi 800 euro. Per me shume informacion kontaktoni: Tel: 0672055541 ; 0684111555.

Inovest


Email

€240.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€120.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€645.00
Go to top