This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32326
€700.00

Apartament me qera 2+1 ne Bllok!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 245
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Per me shume detaje dhe vizite ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME170119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,300.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,000.00
Go to top