This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32327
€2,000.00

Zyre me qera ne Bllok!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 221
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 1-re me siperfaqe 140m2. Eshte e organizuar ne 3 ndarje. Ambient i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje-ftohje qendrore dhe sistem ndricimi Led. Ndodhet ne zone te frekuentuar dhe mjaft te preferuar te Bllokut. I pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prona na kontaktoni!

Id e prones : ME170119-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€4,900.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Zyre me qera
€800.00
Go to top