This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32328
€1,400.00

Duplex luksoz me qera ne Bllok!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 377
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te dhe 9-te te nje ndertimi te ri me orientim nga Veriu. Ka siperfaqe te bollshme prej 300 m2 me hapesira mjaft funksionale. Kati i 8-te eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 ambient gatimi te vecante, 1 dhome gjumi, 1 garderobe dhe 1 ballkon. Kati i 9-te ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi me garderoba perkatese, 1 tualet dhe 2 ballkone. I gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, i pajisur me shkalle te brendshme druri. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze, nderthurje e modernes dhe klasikes. I pajisur me sistem chiller, dritaret te pajisura me grila te stilit venecian. Ballkonet te ofrojne nje pamje te kendshme te Tiranes. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME170119-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€300.00
Go to top