This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32329
€400.00

Apartament me qera ne Bllok!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 182
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 84m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 ambient depo, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dyshemeja e shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Apartamente me qera
€125.00
€300.00
€360.00
€205.00
Go to top