This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32331
€117,000.00

Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Postuar Jan 20, 2019 | Vizita: 443
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bisnese Ai qendent ne nje nder zonat me te sigurata dhe me te pastra midis ambasades USA dhe universitetit Luarasi .
Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera 300 euro ne muaj blersi i ri mund te vendose te vazhdoje kontraten e qerase ose jo ..

Objekti eshte i paisur me certifikate pronsie ( hipoteke)
E vetmja arsue per shitjen e tije eshte Emigrimi

erald

User since: Jan 20, 2019
See all ads »

00********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 20, 2019 tek Apartamente ne shitje
€47,250.00
€42,300.00
€73,000.00
Tirane
Postuar Mar 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top