This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32332
€270.00

2+1 me qira, Don Bosko

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 65
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Don Bosko, jepet me qira apartament 2+1.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje tualet (me dritare) dhe 2 ballkone. Totalisht i mobiluar, kati i 6 PA ASHENSOR.

Cmimi: 33.000 lek i padiskutueshem

Per me shume kontaktoni ne nr 0672049700

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 20, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Jan 20, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Apartamente me qera
€120.00
Shkoder
Postuar Jan 28, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Go to top