This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32334
€67,000.00

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Kompleksi Orion

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 61
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Orion.
Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhen ne katin e pare banim. Organizimi eshte i rregullt dhe orientimin e ka lindje, kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje ka me te mirit dhe me te kerkuarit e zones. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 67.000

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres
Postuar Jan 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
€79,500.00
Shkoder
Postuar Jan 20, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Go to top