This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32338
€110,000.00

Apartament ne shitje prane 21 Dhjetorit!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 433
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodeht ne kat te 3-te te nje pallati ne nje kompleks te ri banimi, punimet e te cilit jane mjaft cilesore. Ka siperfaqe 105.2 m2 me orientim Jug-Lindje dhe me nje planimetri te rregullt dhe funksionale. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon me tende dielli. Pervec punimeve te firmes se ndertimit jane kryer dhe punime extra nga vete pronari i apartamentit si: ze-izolim te dyshemese dhe tavanit, muret ndarese dhe kufizuese jane me izolim te brendshem (lesh guri dhe kartonxhes), dyshemeja e shtruar me parket laminat teper cilesor, dritaret jane me xhama tripleks dhe te pajisura me rrjete kunder insekteve. Ambientet jane tepajisura me sistem chiller (ngrohje-ftohje qendrore). Apartamenti shitet i mobiluar pervec elektroshtepiakeve. Mobilimi eshte eshte i cilesise dhe markave te njohura italiane. Ne proces hipotekimi. Zona mjaft e preferuar me akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ180119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€53,000.00
€150,000.00
€87,000.00
€126,132.00
Go to top