This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32339
€560.00

Ambient biznesi me qira tek Spitali

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 102
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².

Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.

🏷Cmimi: 70’000 lekë/muaj
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€240.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€120.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€645.00
Go to top