This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32340
€200.00

Ambient biznesi me qira në Unazë

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 45
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Dasho Shkreli”.
Ambienti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet pranë rrugës kryesore.
I gjithë ambienti është i shtruar në pllakë, ka 3 fazor dhe vetratë xhami që e bën lehtësisht të dallueshme nga jashtë për klientët.
Ambienti ofrohet me qira bosh.
Ofron dhe mundësi parkimi.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
—————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 03, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€365.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€178.00
Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Dyqan me qera
€350.00
Go to top