This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #32341
€200.00

Shtëpi private me qira në Rus

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 48
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe të ndodhur në rrugën “Pogej”.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
Cilësitë e shtëpisë: -e gjithë shtëpia është e shtruar me pllakë
– dhoma martësore ka parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicionerë në të gjitha dhomat e shtëpisë
Shtëpia ofrohet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/ muaj
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€250.00
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia me qera
€850.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Shtepia me qera
€240.00
€250.00
Go to top