This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32345
€80,000.00

Shitet apartament tek Tregu Elektrik!

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 78
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Tregu Elektrik prane Kompleksit Grand. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe 87m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone (njeri prej te cilit eshte i mbyllur me vetrate dhe perdoret si kuzhine). Apartamenti shitet i mobiluar. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumnetacion te rregullt pronesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ220119-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€51,000.00
€34,000.00
€85,000.00
Tirane
Postuar Jan 28, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Go to top