This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32346
€500.00

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 110
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale.
Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) dhe ka sipërfaqe prej 151 m².
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– 4 ballkone
Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore
– i gjithë apartamenti është i shtruar me parket
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme
– njëra nga dhomat është e pamobiluar
– ka kondicionerë
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 500 €/ muaj
——————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€145.00
€500.00
Go to top