This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32347
€80,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 95
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet aparatment 2+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme prej 133m2. Ka nje planimetri te rregullt dhe funksionale, me orientim nga Lindja. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME230119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
€90,000.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Go to top