This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32348
€51,000.00

Apartament 2+1 për shitje te Kompleksi Uraj

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 54
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Kompleksi Uraj.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka një sipërfaqe prej 101 m².
Hapësira e apartamentit ofron: – një sallon të bollshëm
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– një ballkon
Cilësitë e apartamentit: – është i gjithë i shtruar në pllakë
– banjo e pajisur me të gjitha hidrosanitaret
– ka kondicioner në sallon
– ballkoni është i mbyllur

🏷ÇMIMI: 51’000 €
🏷ÇMIMI: 55’000 € i mobiluar
————————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€48,000.00
€32,000.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
€90,000.00
Go to top