This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32349
€280.00

Ambjent biznesi me qira në Rus

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 58
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati të ndodhur në Sheshin e madh Rus. Ambjenti është i ndarë në dy dhoma, dhe secila ka nga një banjo. Të dy ambjentet kanë vetratë xhami për një reklamim sa më të mire, ofrojnë pamje nga rruga. Mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€120.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€645.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
Go to top