This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32350
€350.00

Zyre me qera ne Qender!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 279
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre ne Qender prane Piaces. Ambienti eshte apartament 2+1, ne kat te 1-re me siperfaqe 90m2. Eshte i pajisur me ambient kuzhine dhe 1 tualet. Eshte ne gjendje shume te mire. I pajisur me sistem kondicionimi. Ka hapesira te pershtatshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ230119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Zyre me qera
€800.00
€350.00
Tirane
Postuar Jun 24, 2019 tek Zyre me qera
€700.00
Shkoder
Postuar Jul 10, 2019 tek Zyre me qera
€410.00
Go to top