This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32351
€34,000.00

Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 84
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës.
✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: – një dhomë gjumi
– sallon + kuzhinë
– korridor
– një banjo të kompletuar
– ballkon
✔Cilësi të apartamentit: – Dhomat janë të shtruara me pllakë.
– Dritaret janë dopioxham të pajisura me grila të jashtme
– Hidrosanitaret janë mjaft cilësore.
– Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, në një zonë të qetë dhe të zhvilluar kohët e fundit.
– Pranë saj ofrohen dyqane të ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furrë buke, pastiçeri, farmaci etj.

🏷ÇMIMI: 34’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
€66,760.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top