This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32352
€400.00

Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg

Postuar Jan 28, 2019 | Vizita: 66
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m².
Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga rruga dhe nga lulishtja e pallatit.
Është i ri dhe i papërdorur më parë.
Ndahet në dy ambiente: ambienti i shërbimit dhe ambienti për zyrë, si dhe një banjo të kompletuar.
Ka tavan të varur me ndriçim si dhe tarabë me telekomandim.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€250.00
Shqiperi
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€645.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€240.00
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Dyqan me qera
€1,000.00
Go to top