This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32354
€55,000.00

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

Postuar Apr 25, 2019 | Vizita: 759
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet aparatment 1+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme prej 91.6m2. Ka nje planimetri te rregullt dhe funksionale. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualete dhe 1 ballkon. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME230119-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 23, 2019 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Shkoder
Postuar Apr 23, 2019 tek Apartamente ne shitje
€219,000.00
€177,000.00
€85,300.00
Go to top