This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32375
€83,200.00

Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Postuar Feb 02, 2019 | Vizita: 98
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m².

Apartamenti ka në përbërje 2 dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë, 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret dhe një ballkon
Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake.
Ofron pamje nga lindja dhe nga perëndimi.
Pallati është i pajisur me ashensor.

🏷️ÇMIMI: 83’200 €
———————————————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355 676 666 765 ose 📞+355 22 247 570
▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€100,080.00
€83,000.00
Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Tirane
Postuar Feb 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Go to top