This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32377
€450.00

Apartament me qera tek Blloku i Vilave Selite!

Postuar Feb 02, 2019 | Vizita: 83
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Blloku i Vilave ne Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe 120m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone (njeri prej te cilit me dalje nga te dy dhomat e gjumit). Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Cdo ambient eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dyshemeja e shtruar me parket laminat. Ndodhet ne zone te qete. Mundesi parkimi ne post parkimi te jashtem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ290119-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€800.00
€250.00
Tirane
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente me qera
€410.00
Go to top