This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32378
€800.00

Magazine me qera ne Porcelan!

Postuar Feb 02, 2019 | Vizita: 104
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera magazine ne zonen e Porcelanit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 300 m2, (open space) dhe nje lartesi prej 3m. I pajisur me qepena metalike dhe dere hekuri. Eshte ne gjendje shume te mire, i shtruar me pllake, i pajisur me dritare qe te mundeson hyrjen e drites natyrale. Ndodhet prane rruges kryesore. Mjaft i pershtashem per fasoneri, magazinim mallrash etj. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME290119-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Te ndryshme
€480.00
Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Te ndryshme
€600,000.00
Durres
Postuar Feb 12, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
€48,200.00
Go to top