This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32384
€21,650.00

Apartament 2+1 për shitje në Tepe

Postuar Feb 12, 2019 | Vizita: 237
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në lagjen “Tepe”.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– ballkon i mbyllur
– një banjo.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI SHITJES: 27 milion lekë
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€57,000.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
€57,200.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€350,000.00
Go to top