This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32385
€400.00

Apartament me qera prane RTSH-se!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 291
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 prane RTSH-se, ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pall i ri me siperfaqe 73m2. Ka ne perberje 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli, dhe orientim nga Perendimi. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME010219-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€125.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top