This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32386
€400.00

Zyre me qera prane Blv. Gjergj Fishta!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 435
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre prane Blv. Gjegj Fishta. Ambienti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati te ri me siperfaqe 82m2. Ka ne perberje 3 ndarje, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi. I pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhet ne zone te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AZ020219-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€450.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€2,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
€650.00
Go to top