This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32387
€350.00

Apartament me qera 1+1 tek Kopshti Botanik!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 352
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me siperfaqe 73m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, i pajisur me sistem kondicionimi. Te ofron mundesi parkimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni

Id e prones : AZ010219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€1,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€125.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€200.00
Go to top