This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32388
€800.00

Ambient biznesi me qira tek Instituti

Postuar Feb 12, 2019 | Vizita: 108
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur tek Instituti.
Ambienti ka sipërfaqe 150 m² dhe ndodhet në kat -1.
Hapësira e bollshme e ambientit jep mundësi shfrytëzimi si lokal.
Ka dhe një banjo.
Ambienti ofrohet me qira bosh.

🏷ÇMIMI: 100’000 lekë/muaj
————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€1,600.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€800.00
Tirane
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Te ndryshme
€400,000.00
Go to top