This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32389
€1,400.00

Apartament super luksoz me qera tek Liqeni i Thate!

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 321
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe te bollshme prej 225m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambientin e gatimit, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande te jashtme. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne. I shtruar me parket druri teper +cilesor, i pajisur me sistem chiller dhe sistem kondicionimi. Dritaret jane dopio xham dhe me grila.

Id e prones : AZ310119-01
www.homemeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Go to top