This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32394
€600.00

Apartament 3+1 per banim ose zyre me qera prane Petro Ninit!

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 355
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre prane Gjimnazit Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 136m2 i organizuar ne nje planimetri mjaft funksionale. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. I mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo ambient. Mjaft i pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ040219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€490.00
€700.00
Go to top