This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

Toka ndodhet ne Durres, prane Currilave te Porti i Gjermanit. Siperfaqja totale e tokes eshte 13000 m2, eshte e ndare ne dy pjese, njera 7393 m2 nd...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke ne shitje
€2,600,000.00
Tirane

Ambjenti eshte i organizuar ne 4 zyra dhe 3 ballkone. I gjithe ambjenti ka siperfaqe totale prej 400 m2, te ndare nga 100 m2 per zyre. Secila nga z...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke me qera
€4,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Bllok, ne rrugen kryesore. Gjendet ne katin e pare te nderteses dhe ka siperfaqe prej 250 m2. Eshte i organizuar ne nje hapesir...

Postuar Nov 16, 2019  tek Toke me qera
€4,000.00
Tirane

Toka ndodhet ne "Farke te vogel" dhe eshte 475 m2 i pajisur me hipoteke. Toke "Are" Per me shume informacion na kontaktoni. ID: AZ181019-01

Postuar Oct 25, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane

Jepet me qera 1000 m2 toke dhe 50 m2 ndertes ne Peze Vogel buze rruges kryesore e rrethuar me avlli dhe kangjella

Postuar Oct 20, 2019  tek Toke me qera
€100.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder 💶Cmimi 89.000€ 📌...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit. Toka zotëron dokume...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€53,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë-arë me sipërfaqe 9 dynym. Prona ndodhet në Melgushë. Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 500’...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€38,900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit. ✔Cilësitë e tokës: – Ndodhet s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 8 dynym. Toka ndodhet shumë afër Bypass-it. Zotëron dokumentacion të rregullt pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€12,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 7 dynym. Toka ndodhet shumë afër Bypass-it. Është në proces dokumentacioni. 🏷ÇM...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€12,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzon dokumentacion të rregullt pronësie. 🏷ÇMIMI: 1’300’000 lekë ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€10,630.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Pogej”. ✔Karakteristikat e truallit: – Ka një n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€72,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Prona gëzon dokum...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje tokë të ndodhur afër Urës së Trenit, në Golem. Toka ka një sipërfaqe prej 2 dynym e gjysëm. Është shumë e përsht...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€45,120.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€65,850.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qet...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€22,115.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të vjetra të qytetit, në rrugën e Gurazezëve. Tru...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it. Toka zotëron dokumentacion të rregullt. ?ÇMI...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€65,000.00
Go to top