This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32400
€1,500.00

Shitet/Jepet me qera kati i 1-re i nje vile ne Rr. e Elbasanit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 416
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qera apartament ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Turke. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re te nje vile 4-kateshe. Ka siperfaqe 154.8m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur, dritare te pajisura me grila. Mundesi shfrytezimi i oborrit te jashtem. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME020219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€12,000.00
€400.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top