This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32402
€250.00

Dyqan me qera tek Rruga e Dibres!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 193
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan tek Rruga e Dibres. Dyqani ndodhet ne kat zero, ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 60m2, me perberje 1 tualet. I pajisur me fasade xhami dhe qepena metalike. Me sistem kondicionimi dhe ajrimi. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
www.homeplus.al
Id e prones : ME050219-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Dyqan me qera
€325.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Dyqan me qera
€350.00
Go to top