This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32403
€500.00

Apartament luksoz me qera tek Rruga e Bogdaneve!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 305
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament luksoz 1+1 tek Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore dhe mjaft mire i administruar. Eshte i pajisur me sistem kamerash sigurie 24 ore. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre mjaft luksoze. I shtruar me parket i pajisur me sistem chiller. Ndodhet ne zone te preferuar, shume afer qendres. Per me shume detaje dhe vizitne ne prone na kontaktoni.

www.homeplus.al
Id e prones : ME060219-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
Go to top