This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32404
€500.00

Super apartament me qera ne Bllok!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 648
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera super apartament 1+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Eshte i sapo arreduar ne menyre mjaft luksoze dhe i pabanuar me pare. Ka siperfaqe 55m2, me perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbuluar me tende dielli. I shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone elitare. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ060219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
€1,300.00
Go to top