This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #32409
€850.00

Vile me qera ne Mjull Bathore!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 290
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet. Kati i 2-te me orientim nga Jugu ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 2 ballkone me orientim nga Lindja dhe 1 tualet. Kati i 3-te eshte i organizuar ne nje sallon, 1 tualet dhe nje verande me pamje nga Lindja. Vila eshte e sapo perfunduar dhe pabanuar me pare. Ambientet jane te shtruara me pllake dhe parket. Dritaret dopioxham dhe me grila. Ka mundesi shfrytezimi te oborrit te jashtem ku mund te shijosh pamjen e kendshme te zones, qetesine dhe ajrin e paster. Vila ka ne perberje dhe 1 ambient bodrumi, te ofron mundesi parkimi deri ne 2 automjete ne ambientin e jashtem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME050219-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
Vlore
Postuar Oct 16, 2019 tek Shtepia me qera
€150.00
€250.00
Go to top