This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32413
€90,000.00

Shitet apartament 2+1 ne prane Ish Ekspozites!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 296
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen prane ish Ekspozites. Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe te brendshme 73m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga Jugu. Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. Aktualisht perdoret si ambient zyre. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Zona mjaft e frekuentuar dhe preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME090219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
Tirane
Postuar May 21, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
€83,400.00
€90,151.00
Go to top