This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32425
€1,300.00

Papafingo me qera tek Kopshti zoologjik!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 159
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, me siperfaqe te bollshme prej 150m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i arrederuar dhe mobiluar ne menyre moderne. Ne ambientin e ndenjes ndodhet oxhaku me dru i cili funksionon me kalorifer ne te gjitha ambientet e tjera te apartamentit. Gjithashtu eshte i pajisur dhe me sistem kondicionimi iverter dhe panele diellore. Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri teper cilesor. Pozicionimi dhe orientimi i apartamentit te ofron nje pamje te kendshme te liqenit. Ka mundesi parkimi ne nje post parkimi te jashtem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN110219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€500.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
€40.00
€300.00
Go to top