This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32426
€170,000.00

Shitet shtepi 2-kateshe ne Kinostudio!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 414
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te jashtme. Cdo kat ka siperfaqe 97m2 te organizuara perkatesisht ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe verande te jashtme. Shtepia eshte e mirembajtur. E rrethuar dhe sistemuar nga nje kopesht i mbjelle me peme. Te ofron mundesi parkimi. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
www.homeplus.al
Id e prones : AZ050219-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€82,600.00
€77,000.00
€42,800.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Go to top