This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32430
€49,500.00

Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 412
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar i cili eshte ne faze suvatimesh. Apartamenti ka siperfaqe 71.73 m2 me nje planimetri dhe hapesira funksionale. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

www.homeplus.al
Id e prones : AN120219-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
€107,000.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Go to top